Číslo účtu GAMBIT JIHLAVA z.s. - 2300183602/2010, IČO - 26628350, email: gambit.jihlava@gmail.com

Duben 2014

Velikonoční šachový turnaj 2014 - FOTO

21. dubna 2014 v 18:00 | Aleš Marek |  Turnaje



Odkaz ne velikonoční turnaj KS Vysočina 2014:




Zahájení a organizační zabezpečení
Předsedkyně KŠSV E. Kořínková a ředitel turnaje J. Bajer oceňují J. Widerlechnera za dlouholetou činnost v práci s mladou generací k jeho životnímu jubileu.
Předsedkyně KŠSV E. Kořínková předala ocenění Jiřímu Wíderlechnerovi při příležitosti životního jubilea.
Vítězové turnaje: 1. místo Štěpán Seidl ŠK CaissaTřebíč
2. místo Martin Škoda Gambit Jihlava
3. místo Josef Kratochvíl ŠK Caissa Třebíč
1. místo ve čtyřčlenných družstvech vyhrál Gordic Jihlava:
Vlastmil Píza, Roman Vincze, Pavel Švanda, Lukáš Kratochvíl
2. místo ve čtyřčlenných družstvech obsadíl Gambit Jihlava
3 místo ve čtyřčlenných družstvech obsadilo SŠK Cejle
Karegorie H 20


Nejmladší účastník: Michael Kureš Šlapanice - Šachový klub Lokomotiva Brno
Další fotografie:






























Velikonoční šachový turnaj Jihlava KP-Vysočina

20. dubna 2014 v 10:44 | Aleš Marek |  Turnaje

Velikonoční šachový turnaj Krajským přeborem Vysočiny jednotlivců a 4 členných družstev

OrganizátorGambit Jihlava
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeJiří Bajer
Hlavní rozhodčíTomáš Mouryc
MístoHotel Gustav Mahler, Křížova 4, Jihlava
Datum2014/04/19
Ø ELO turnaje1682
Losovací programSwiss-Manager Heinz Herzog, Turnajový soubor Swiss-Manageru
Poslední aktualizace19.04.2014 21:10:32 / Page cached 20.04.2014 10:34:48 105min., Creator/Last Upload: czech republic licence 53
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametrunezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečné pořadí po 9 kolech, Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu, Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1 PH 2 PH 3
11Seidl ŠtěpánCZE2261ŠK Caissa Třebíč8.044.056.07
27Škoda MartinCZE2132Gambit Jihlava7.041.053.06
33FMKratochvíl JosefCZE2222ŠK Caissa Třebíč6.542.054.55
49FMŠvanda PavelCZE2107ŠK Gordic Jihlava6.539.552.05
518Trojan LubošCZE19642222 ŠK Polabiny6.539.550.06
64Karásek LukášCZE2214ŠK Gordic Jihlava6.539.051.56
76Vincze RomanCZE2147ŠK Gordic Jihlava6.538.549.55
816Jelínek VáclavCZE1982ŠK Bohemia Pardubice o.s.6.039.551.55
92FMPíza VlastimilCZE2247ŠK Gordic Jihlava6.039.051.05
1015Ptáčník PavelCZE1990TJ Slovan Jindřichův Hradec6.037.548.55
1113Popper TomášCZE2015ŠK ERA Poštovní spořitelna6.036.546.55
1212Seidl AntonínCZE2046Gambit Jihlava6.036.047.55
1336Čtveráček MilanCZE1732Spartak Velké Meziříčí6.030.538.05
1411Popelka OldřichCZE2062TJ Slovan Jindřichův Hradec5.539.050.04
155Šilar LubomírCZE2163TJ ENERGETIK Chvaletice5.539.049.05
1630Cháb OndřejCZE1783SŠK Cejle5.536.044.54
1714Pavlíček RobertCZE1994TJ Jiskra Humpolec5.535.545.55
1834Cvach ZbyněkCZE1738SŠK Cejle5.533.543.05
1920Skořepa TomášCZE1923Gambit Jihlava5.533.042.54
22Bajer JiříCZE1907Gambit Jihlava5.533.042.54
2124Widerlechner JiříCZE1891Gambit Jihlava5.531.540.54
2221Suchomelová SimonaCZE1920ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.5.531.041.04
238Plášil JiříCZE2128TJ Slovan Jindřichův Hradec5.040.050.54
2410Karban VlastimilCZE2093SŠK Cejle5.035.545.54
23Seidl PavelCZE1904Gambit Jihlava5.035.545.54
2625Skořepa JakubCZE1889Gambit Jihlava5.034.043.54
2727Polanský JiříCZE1855Gambit Jihlava5.034.041.03
2840Radvanovský PetrCZE1671TJ Jiskra Havlíčkův Brod5.031.541.04
2937Mareček JaroslavCZE1721SŠK Cejle5.031.041.54
3026Chvastek TomášCZE1856Gambit Jihlava5.031.041.05
3171Čepl JiříCZE1000Jihlava5.027.034.05
3217Šplíchal PetrCZE1967ŠK ERA Poštovní spořitelna4.540.551.03
3333Juránek MartinCZE1739Sokol Jemnice4.533.041.04
3435Vondra AlešCZE1736Gambit Jihlava4.532.541.54
3531Holata MiroslavCZE1759TJ Jiskra Havlíčkův Brod4.532.041.04
3639Teplý StanislavCZE1695Gambit Jihlava4.531.541.04
3719Mouryc TomášCZE1957Gambit Jihlava4.531.540.54
3847Trčka BohdanCZE1604ŠK Praha-Smíchov4.530.538.04
3945Ptáček JanCZE1615TJ Jiskra Humpolec4.530.039.54
4028Kořínková EvaCZE1831ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.4.529.539.04
4132Schlögl RudolfCZE17434.525.533.54
4251Franz AdamCZE1543Gambit Jihlava4.524.032.04
4343Fousek JiříCZE1659Gambit Jihlava4.035.545.54
4465Diviš JanCZE1000Gambit Jihlava4.033.043.53
4542Došek KarelCZE1661Gambit Jihlava4.033.040.03
4652Zeman JanCZE1528Spartak Velké Meziříčí4.031.040.04
4753Daniel MichalCZE1523Gambit Jihlava4.031.038.03
4846Hejná JanaCZE1609MKS Vyškov4.030.536.53
4960Zadina VítCZE1389TJ Jiskra Humpolec4.029.037.54
5044Horák JaroslavCZE1626Gambit Jihlava4.029.036.54
5138Volanin JaromírCZE1703ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.4.027.036.02
5248Dvořák DominikCZE1600Spartak Velké Meziříčí3.531.039.53
5329Němeček RomanCZE1784TJ Slovan Jindřichův Hradec3.529.538.03
5458Krošová PetraCZE1453Gambit Jihlava3.529.537.52
5559Palovčík JiříCZE1446Gambit Jihlava3.529.037.02
5641Dvořák JosefCZE1663Spartak Velké Meziříčí3.527.535.53
49Pařil VladimírCZE1580Sokol Jámy3.527.535.53
50Něnička JakubCZE1549Slovan Ivančice3.527.535.53
70Severyn JaromirCZE1000Hlinsko3.527.535.53
6057Štorek LadislavCZE1463Sokol Krucemburk3.525.032.53
6156Marek AlešCZE1475Gambit Jihlava3.030.038.03
6255Volanínová ŠárkaCZE1488ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.3.028.535.53
6361Kureš MichaelCZE1349Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.3.025.533.53
6464Dejmek TomášCZE1000ZŠ O. Březiny3.022.527.53
6562Ptáček VladimírCZE1100TJ Jiskra Humpolec3.021.527.03
6669Petrovič MichalCZE1000Gambit Jihlava2.527.536.02
6754Pokorný RudolfCZE15202.526.034.52
6867Juránek ml. MartinCZE1000Jemnice2.519.524.52
6966Hofman JanCZE1000Sokol Jemnice2.023.029.01
7072Kaláb FilipCZE0ZŠ O. Březiny2.022.529.01
7168Kašpárek LadislavCZE1000DDM Jihlava2.019.524.52
7263Chvastková JulieCZE1000Gambit Jihlava0.520.527.50
Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

ELO - č. 22 z 13,04,2014

15. dubna 2014 v 18:10 | Aleš Marek |  ELO - aktualizace
Zdravím vespolek
a zasílám Vám zápočty na LOK a ELO FIDE po posledním kole KP, které se hrálo tuto neděli.
Údaje v oddílu Seznam jsou vyznačeny tučně a měly by platit od 1.5. ( FIDE ) či 5.5. Ke změně může ještě dojít u bratří Skořepových, kteří budou asi hrát 1. ligu ml. dorostu za Sokol Tábor.
Jaroslav Horák
Seznam:

Žebříček:
Soupisky:




ELO č. 21 z 6,4,2014

8. dubna 2014 v 18:57 | Aleš Marek |  ELO - aktualizace

Zdravím vespolek a posílám Vám zápočty na LOK a ELO FIDE po utkáních z této neděle. Pro většinu hráčů jsou výsledné údaje konečné.
Jaroslav Horák
Seznam:
Žebříček:
Soupisky:


2LC 11 kolo 6,4,2014

6. dubna 2014 v 21:48 | Aleš Marek |  Oddíl Gambitu " A "
Co o nás uvedli soupeři TRW autoelektronika Vlašim ze dne 23,3,2014:

A nyní domácí derby 6,4,2014: ŠK Gordik - Gambit Jihlava " A "




Krajský přebor mladšího dorostu

6. dubna 2014 v 21:11 | Aleš Marek |  Oddíl Gambitu Mládežníci



  • Logged on: Gast
  • Servertime 06.04.2014 20:53:56

Krajský přebor družstev mladšího dorostu

OrganizátorTJ Jiskra Humpolec
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajePtáček Vladimír
Hlavní rozhodčíPavlíček Robert
MístoHumpolec
Datum2014/03/29
Ø ELO turnaje1095
Losovací programSwiss-Manager Heinz Herzog, Turnajový soubor Swiss-Manageru
Poslední aktualizace29.03.2014 15:54:43, Creator/Last Upload: czech republic licence 48
Výběr parametrunezobrazovat detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Nejlepší hráčipodle bodů, podle procent
Nejlepší hráčipodle bodů, podle procent
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu, Export do souboru PDF

Křížová tabulka podle pořadí

Poř.Družstvo1234567 PH 1 PH 2 PH 3
1ŠK Světlá n. Sáz. "B" * 35446628.0110
2GAMBIT Jihlava3 * 455627.5110
3TJ Žďár nad Sázavou1 * 3520.570
4Jiskra Havlíčkův Brod22 * 34416.551
5TJ Jiskra Humpolec2133 * 316.551
6ŠK AZ Centrum H. Brod01½23 * 410.530
7ŠK Světlá n. Sáz. "C"00122 * 6.500
Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Pomocné hodnocení3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

ELO č.20z 30,3,2014

1. dubna 2014 v 19:27 | Aleš Marek |  ELO - aktualizace

Zdravím vespolek
a posílám Vám čerstvé zápočty na LOK a ELO FIDE po utkáních z této neděle. Od zítřka mají bratři Skořepové nové ELO FIDE, které je v tabulce Seznam vyznčeno červeně.
Jaroslav Horák
Seznam:
Žebříček: